Değerli üyelerimiz

 Dünyada ve ülkemizde son altı senedir yaşanan olaylar bizleri son derece yakından ilgilendirmektedir. Bu süreç, özellikle son iki buçuk senedir ülkemizi olumsuz şekilde etkilemektedir. Yaşanan bu süreçte sahip olduğumuz sabır ve metanet ile güçlü bir şekilde ayakta durmaya gayret göstermiş ve devletimizin her zaman yanında yer alarak, kararlı bir şekilde mücadeleyi elden bırakmamışızdır.

 Tüm yaşananlardan sonra 15 Temmuz akşamı ülkemizin, milletimizin geleceğini yakından ilgilendiren ve demokratik yaşamımıza yönelik ordu içinde bir kalkışma hepimizi şoke etmiştir. Ancak neredeyse bir asırlık Cumhuriyet kazanımları ve halkımızın sağ duyusu ile bu girişim başarısızlıkla sonuçlanmıştır.

 Bu uğurda hayatlarını kaybeden şehitleri rahmetle anıyoruz. Onları asla unutmayacak, unutturmayacağız.

 Devletimiz güçlüdür, büyüktür. Bu ülke, birçok güçlüğün içinden geçtiği gibi bu günleri de atlatacaktır. Demokrasi tarihine kara bir leke olarak geçecek bu başarısız girişim, aynı zamanda sivil hayatın zaferi olarak da anılacaktır. Hiç kimse Türkiye’nin siyasal ve ekonomik gelişiminin önüne geçemeyecektir.

 BİZLER, HERZAMAN OLDUĞU GİBİ BÜYÜK BİR COŞKU VE KARARLILIK İLE DEVLETİMİZİN YANINDA YER ALARAK, BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE YILMADAN ÇALIŞIP, ÜRETİP ÜLKEMİZİN KALKINMASINA FAYDA SAĞLAYACAĞIZ.

Otiad Yönetim Kurulu Adına
İlker KARATAŞ
OTİAD Yönetim Kurulu Başkanı

0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)