OTİAD Osmanbey Kumaş Komitesi, etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor. Ağırlıklı olarak üretimini yurtdışı ithal kumaşlar ile sağlayan Osmanbey Bölgesi; bu kapsamda OTİAD Osmanbey Kumaş Komitesi Başkan Yardımcısı Kutbettin Ayyıldız başkanlığında; Uzakdoğu ülkelerinin ağırlıkta olduğu üretici firmaların mümessilleriyle OTİAD’ta bir araya geldi. Toplantıda Yönetim Kurulu Üyeleri Tamer Pala, Kemal Kartal, Efrayim Kebudi ve Genel Sekreter Sami Kurt da hazır bulundu.

 Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda geçen toplantıda taraflar iç ve dış piyasaların güncel durumunu değerlendirme fırsatı buldu. Bölgesel ve sektörel konularda görüş alışverişinde bulunulan toplantıda, “Tahkim Kurulu” oluşturulması kararlaştırıldı.

 Osmanbey bölgesi üretim, ticaret ve pazarlamasında çok önem arz eden bu karşılıklı istişare toplantılarının, çok daha kapsamlı tekrarlanması isteği taraflarca dile getirildi. Önümüzdeki günlerde gerekli duyuruların yapılarak diğer mümessillerin de katılımıyla bir araya gelinmesi kararlaştırıldı.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)