OTİAD’ta bir araya gelen abiye üreticilerinden 16-18 Ocak 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Fashionist Fuarı’na büyük destek. Firma temsilcileri Fashionist Fuarı’nın Osmanbey için önemine değinerek “Fuar bizim fuarımız” sözüyle birlik ve beraberlik mesajı verdi.

 OTİAD’ta bir araya gelen abiye üreticileri 16-18 Ocak 2018’de gerçekleşecek olan Fashionist Fuarı’na tam destek verdi. Osmanbey’in abiye alanındaki gücünü Fashionist Fuarı ile tüm dünyaya göstermek istediklerini ifade eden abiye üreticileri, “Osmanbey bizim Fashionist Fuarı da bizim” sloganı ile birlik mesajı verdi. Toplantı açılış konuşmasında OTİAD Başkanı İlker Karataş, Fashionist Fuarı’nın önemine değindi ve sektörün büyüterek bugünlere getirdiği fuarı yeni sektörün sahip çıkarak ileriye taşıyabileceğini söyledi. Her geçen gün büyüyerek ve dünyada ses getirecek bir fuarın sektöre kazandırılması düşüncesiyle yola çıktıklarını dile getiren Karataş, abiye üretimi alanında Osmanbey’in sahip olduğu potansiyeli Fashionist Fuarı ile taçlandırdığını belirtti. Karataş, “Her kesin fuardaki yerini alarak Fashionist Fuarına, dolayısıyla Osmanbey’e sahip çıkması gerekiyor. Bugün burada toplanmamızın tek bir gündemi var o da Fashionist’i ileriye taşımak için ne yapabiliriz? Osmanbey’in sahip olduğu güç, abiye alanındaki tasarım ve marka zenginliği bu fuarın hak ettiği konuma gelmesi için herkesin taşın altına elini koyma zamandır, tercihini bu yönde kullanma günüdür” diye konuştu, Başkanın bu sözleri katılımcılardan büyük alkış aldı.

 Daha sonra söz alan abiye firma temsilcileri, fuar hakkındaki görüşlerini dile getirerek Fashionist’e sahip çıkılması gerektiği noktasında her kesin üstüne düşeni yapacağı mesajını verdiler.

 Patika Fuarcılık Genel Müdürü Didem Cılga da sektörün beklentilerine cevap olacak bir fuar arzuladıklarını tüm çalışmaların bu doğrultuda organize edildiğini belirterek bu yıl da ses getirecek bir fuarın gerçekleşmesi için ellerinden gelen gayreti göstererek Fashionist’i daha da büyüteceklerinin sözünü verdi.

 Aynı gün günlük giyim üreten firma temsilcileri ile de görüşen OTİAD yönetimi, aynı desteği ve ilgiyi günlük firma temsilcilerinden de alarak moral depoladı.

 Toplantıya katılarak destek sözü veren firmalar şöyle:

 ALCHERA, ALLURE, BUTİK DAYI, CARMEN, CERENY, DANTEL-İST, DORIDORCA, DRESSING ROOM, FOR COSTUME, GÜNBEYİ GRUOP, GIOVANE GENTILE, İNSET, JEGLIDE, KENZEL, LAVIANA, LIWA, MİNEL AŞK, NAZZAN, NZL, ODRELLA, ODRICA, ÖNCÜ, PAULORICHI-TALAY, PORTO-TEKS, RAMONNA, RENGİN, ROSETO, SECENEK, SETRE, SHE SAY, SORENTO, ÜMİT ABİYE, VIORE, WHITE QUEEN.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)