İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (İTHİB), 2 Temmuz 2014 akşamı Shangri La Bosphorus Hotel’de iftar yemeği verdi. İTHİB’in 40. da yılını kutladığı organizasyona başta Osmanbey Tekstilci İşadamaları Derneği (OTİAD) Yönetim Kurulu Başkanı İlker Karataş ve OTİAD üyeleri olmak üzere İHKİB Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Tanrıverdi, LASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Giyasettin Eyyüpkoca, TETSİAD Başkanı Yaşar Küçükçalık, birçok dernek üyesi ve misafir katıldı.

Program açılışı İTHİB üyelerinin 40 yılını özetlediği bir sinevizyon gösterisiyle başladı. Ardından İTHİB Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Gülle açılış konuşmasını yapmak için kürsüdeki yerini aldı. Gülle, 40 yılı kutlamanın heyecanını yaşadıklarını belirterek, derneğin gelişiminden bahsetti.

Ardından program plaket töreniyle devam etti. OTİAD Yönetim Kurulu Üyesi Tamer Pala’ya da, geçmiş dönemde İTHİB Yönetim Kurulu üyeliği yapmış olması sebebiyle teşekkür plaketi takdim edildi.

Plaket töreninde 40 yıllık hizmet döneminde Başkan ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak başta Tekstil Sektörü Duayenleri Halit Narin, rahmetli Rüştü Akın ve Evrensel Erdoğan olmak üzere bugüne kadar görev yapan kişilere de plaket verildi.

0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)