14.05.2014 tarihi itibarıyla göreve yeni gelen OTİAD Yönetim Kurulu; planlanan kurumsal ziyaretler kapsamında; geçtiğimiz aylarda Şişli’ye yeni atanan Emniyet Müdürü Muhammed Fatih Sarıyıldız’ı İlker Karataş Başkanlığında kalabalık bir heyetle Makamında ziyaret etti.

    Sıcak bir ilgi ve samimiyetle heyetimizi karşılayan; Emniyet Müdürü Sarıyıldız, kendisini tanıtıp, özgeçmişinden bahsettikten sonra OTİAD heyeti kendini tek tek tanıtmıştır. Bşk. İlker Karataş; OTİAD’ın kurumsal karakteri kapsamında resmi ve özel tüm kurum ve kuruluşlar ile iyi ilişkiler içinde olduğunu bu çerçevede, işletmeler ve müşteriler dikkate alındığında can ve mal güvenliğinin Osmanbey Ticari yaşamında çok önemli bir yeri olduğunu ifade ederek; Şişli Emniyet Müdürlüğümüzden geçmişte olduğu gibi gelecekte de her zamanki verimli ve sağlıklı hizmeti alacağımızdan hiç şüphemiz olmadığını belirtmiştir.

    Ayrıca; yazılı olarak da talep ettiğimiz üzere 14-15 Haziran 2014 Osmanbey Weekend etkinliğimizde bölgemizde bir yoğunluk olacağı ve bu tarihlerde Emniyetimizden özel ilgi beklediğimiz hususunu dile getiren Başkan İlker Karataş ilave olarak bölgemizdeki Mobese kameralarından arızalar nedeniyle yeterli hizmet alınamadığından Derneğimiz devamlı şikâyet alındığını ifade etmiştir.

    Emniyet Müdürü M.F. Sarıyıldız, belirtilen hususları ciddiyetle not alarak gereğinin kesinlikle yapılacağını belirtmiştir. OTİAD Heyeti ayrıca Sn. Sarıyıldız’ı 3 Temmuz 2014’te gerçekleştirilecek İftar Yemeğine davet etmiştir.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)