İTO "Sınai Mülkiyet Hakları Destekleri" Semineri

Konu

: İTO "Sınai Mülkiyet Hakları Destekleri" Semineri

02.03.2018

ÜYELERİMİZE DUYURU
(2018/6)

 

Değerli Üyelerimiz;
 

İTO’nun 06 Mart 2018 tarihinde organize ettiği "İTO Sınai Mülkiyet Hakları Destekleri" konulu etkinlik ile ilgili duyurusu aynen aşağıda yer almaktadır. Bu önemli toplantıya iştirakleriniz hususunda gereği bilgilerinize rica olunur.

"Sınai Mülkiyet kavramı; buluşların, yeniliklerin, yeni tasarımların ve özgün çalışmaların ilk uygulayıcıları adına veya ticaret alanında üretilen ve satılan malların üzerlerindeki üreticisinin veya satıcısının ayırt edilmesini sağlayacak işaretlerin sahipleri adına kayıt edilmesini ve böylece ilk uygulayıcıların ürünü üretme ve satma hakkına belirli bir süre sahip olmalarını sağlayan gayri maddi bir hakkı ifade eder.

Üye odaklı hizmet anlayışımız çerçevesinde Odamız üyelerimiz arasında farkındalık oluşturacak ve bu alandaki kamu destekleri hakkında katılımcıları bilgilendirecek bir etkinlik organize ediyor.

Bu çerçevede, 06 Mart 2018 Salı günü, Odamız 4.Kat Meclis Salonu'nda "İTO Sınai Mülkiyet Hakları Destekleri" isimli genel katılıma açık ücretsiz etkinliğimize katılımınız hususu saygıyla rica olunur."

Detaylı Bilgi: Ferhat Altun (Rekabeti Geliştirme Koord.) 0212 455 47 78
Etkinlik Yeri: İTO Eminönü Merkez Binası
Kayıt: rekabet@ito.org.tr  mail adresine, katılım başvuru formu iletilmesi rica olunur. 


Katılım Formunu indirmek için tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş